מסך אוויר

מסך אוויר הינו מכשיר חדשני אשר מאפשר לנו לשמור על האוויר הממוזג בתוך החדר ולמנוע את בריחתו החוצה. פעולה זו חוסכת לנו בעלויות חשמל ושומרת על החדר ממוזג ונעים לאורך זמן. מסך האוויר מוציא סילון אוויר לרוחב דלת הכניסה ובכך מונע את יציאת האוויר שבתוך החדר. סילון האוויר יוצר הפרדה בין אזורים עם אוויר קר לאזורים עם אוויר חם ובנוסך מונע כניסה של עשן, אבק, ריחות לא נעימים וחרקים מעופפים. החציצה הנוצרת בין תנאי האקלים החיצוניים והפנימיים תורמת רבות לחיסכון בחשמל ועשויה למנוע עד כ- 70% בריחה של האוויר הממוזג. הדבר יעיל במיוחד בחודשי הקיץ בהם צריכת החשמל של המזגן גבוהה.

חוסכים בעסק עם מסך אוויר

מסך אוויר הינו שימושי במיוחד בחנויות ועסקים שהדלת הכניסה שלהם פונה לרחוב ונפתחת לעתים קרובות. מסך האוויר מאפשר לעסק להישאר עם דלת פתוחה ועדיין ליהנות מאוויר ממוזג תוך חסכון בחשמל. מסך האוויר אף יכול לחסוך לכם את השימוש בדלתות מיותרות משום שהוא משמש כמגן מפני חרקים וריחות. בעת ההתקנה יש לוודא שאורך הפתח של מסך האוויר הוא בדיוק באורך של כל הדלת. עוצמת המסך תיקבע בהתאם לגובה דלת הכניסה. מסכי האוויר של חברת "המאוורר סופא וונט בע"מ" מגיעים עם יתרונות רבים:
• מחיר אטרקטיבי
• התקנה קלה ומהירה המבוצעת על ידינו
• מסכי אוויר עם אופציה לחימום מסך אוויר
• שלט רחוק המאפשר הפעלה מהירה
• קיימת אפשרות לשלב מספר מסכים עבור דלתות גדולות
• שירותי ייעוץ, הובלה, התקנה ותחזוקה – הכל תחת קורת גג אחת

עולם עם אוויר טוב יותר

חברתנו נותנת את פתרונות המיזוג והאוורור הטובים ביותר בכל רחבי הארץ. כבר שנים רבות אנו דואגים שתנשמו את האוויר הטוב והנקי ביותר תוך חיסכון בחשמל ושמירה על הסביבה. מגוון המוצרים שלנו כולל בין היתר מאווררים, מייבשי ידיים, מצנני אוויר, מנדפים, וונטות, מפזרי חום, מפוחים תעשייתיים ועוד. עבור לקוחותינו העסקיים אנו מציעים לרכוש חבילת שירות המבטיחה תחזוקה שוטפת לאורך השנה. פנו אלינו לקבלת ייעוץ והיכנסו לעולם עם אוויר טוב יותר.

מאמרים נוספים שעשויים עניין אותך

    המאוורר - לאיוורור טוב יותר המאוורר - לאיוורור טוב יותר

    כל הזכויות שמורות למאורר 2021 ©

    סגירת נגישות