מסכי אוויר

מפרט טכני למסכי אויר

מסך אויר 90 ס"מ NEDFON

מסך אויר 100 ס"מ NEDFON

מסך אויר 120 ס"מ NEDFON

מסך אויר 150 ס"מ NEDFON

מסך אויר 200 ס"מ NEDFON

מסך אויר 100 ס"מ מחוזק NEDFON

מסך אויר 120 ס"מ מחוזק

מסך אויר 150 ס"מ מחוזק

מסך אויר 200 ס"מ מחוזק

מידע נוסף על המוצר

מסך אוויר

מסכי אוויר מותקנים מעל הדלת, והוא מונע "בריחת אוויר" מאזורים ממוזגים, ובכך חוסך עלויות בחשמל. המסך מפיק סילון אוויר לכל רוחב דלת הכניסה, מהירות האוויר המוזרם גבוהה, ולכן מאפשרת מיסוך יעיל בהפרשי טמפרטורה מרביים של 28 מעלות צלזיוס. סילון האוויר המהיר מפריד בין אזור חם לאזור קר, ומונע בין היתר כניסת אבק, עשן ממכוניות ומסיגריות ומעופפים למיניהם. מסכי האוויר מיועדים לחנויות, אולמות אירועים, מרכזי קניות, מסעדות, משרדים ועוד.

המכשירים מצוידים בשלט רחוק עם מהירויות, המאפשרות לווסת את עוצמת זרימת האוויר. התקנת וילון אוויר גורמת לפעילות יעילה וחסכונית של המזגן, ומונעת בריחת אוויר קר או חם מהעסק.

התקנת מסך אוויר חשובה ביותר במקומות שבהם יש תנועה גדולה של אנשים, שנכנסים ויוצאים מבית העסק. מסך אוויר FM שקט ביותר 47 ד"ב בלבד, והוא מפיק סילון אוויר מהיר לכל רוחב הדלת. המכשיר מונע כ- 90% מבריחת האוויר באזור הממוזג החוצה, כאשר מהירות האוויר גבוהה מאפשרת מיסוך יעיל בהפרשי טמפרטורה דל עד 28 מעלות צלסיוס.

וילון אוויר בכניסה לחנות, מסעדה או קניון מפריד בין אזור חם לאזור קר, מונע חדירת אבק, ריחות, פיח, חרקים ומזהמים אחרים לאזור הפנימי המוגן. טווח הפעולה האפקטיבי של מסכי FM הוא לגובה של 3 מ' ועד 4 מ' לדגם המחוזק. צריכת חשמל אפסית, ומגיעה לכ- 1 ₪ ליום עבודה. מסכי האוויר בעלי 2 מהירויות מאפשרות לווסת את מהירות יציאת האוויר עם שלט מרחוק. כמו כן, ניתן לכוון את זווית פליטת האוויר של המסך. ניתן להזמין במפעלנו יחידות תעשייתיות גדולת לפתחים ברוחב של עד 8 מטרים ולגובה של 6 מטר בהזמנה מיוחדת, הכוללת הובלה והתקנה בבית העסק.

כיצד בוחרים מסך אוויר ?

א. על פי רוחב מפתח הדלת בכניסה, קובעים את רוחב המסך. מסכי האוויר מסופקים בגדלים של 90 ס"מ ,120 ס"מ, 150 ס"מ, 180 ס"מ ,200 ס"מ. מעל רוחב של 2 מטר, ניתן לשלב יחידות נוספות.

ב. על פי גובה דלת הכניסה, קובעים את עוצמת מסך האוויר. עד גובה של 250 ס"מ, ניתן להשתמש בדגם הסטנדרטי עם מהירות זרימת אוויר של 480 מ' לדקה. מעל לגובה של 250 ס"מ מומלץ להשתמש בדגם מחוזק עם מהירות זרימת אוויר של 630 מ' לדקה.

יתרונות מסכי האוויר של חברת המאוורר סופר וונט

  • התקנה קלה (המכשיר מסופק עם פלטה לתלייה על הקיר מעל הדלת).
  • מחיר אטרקטיבי יחסית למסכי יבוא מקבילים.
  • מיועד לאולמות אירועים, מרכזי קניות, חנויות, מסעדות ועוד…
  • ניתן להזמין מסכי אוויר עם חימום.
  • מסכי האוויר מגיעים עם שלט רחוק להפעלה קלה ומהירה.
  • ניתן לשלב מספר יחידות בהתאמה לפתחים גדולים.
  • מידות מסכי האוויר: 90 ס"מ, 120 ס"מ, 150 ס"מ, 200 ס"מ, באספקה מיידית מהמלאי.

הדגמים החדשים של מסכי האוויר שמשווקת חברת המאוורר מצטרפים למגוון מוצרי האוורור שלנו, המונים עשרות רבות של פריטים, המציבים אותנו כחברה המובילה בתחום האוורור.

חברת המאוורר שמחה להעמיד לרשותכם מבחר גדול של מוצרי אוורור לכל צורך. חייגו אלינו ותיהנו מייעוץ מקצועי: 036192646

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
שינוי גודל גופנים