מערכות אוורור וסינון

מתקן סינון לענף המזון

מערכת סינון ריחות וגזים

מסנני אוויר אלקטרוסטטיים

עוצרי טיפות

מסנן שמן

מסנני שק

מערכת טיהור אוויר

מסנני UNIPLEAT או 30/30 FARR

מערכות סינון ונטרול עשן

מסנן פחם

מידע נוסף על המוצר

אוורור זה אנחנו. "המאוורר לאוורור טוב יותר"

חברת המאוורר מתמחה בייצור מערכות אוורור וסינון אוויר למסעדות, לאולמות ולמפעלים ובפתרונות אוורור לביית ולתעשייה. כמו כן, מספקת החברה פתרונות אוורור למטבחים, לבתי עסק ולחניונים. אוורור לגגות רעפים, חדרי שירותים ומקלחות. החברה מתקינה מערכות לסינון ריחות ועשן למסעדות הכוללות מסנני פחם פעיל ומשקע אלקטרוסטטי.

החברה מספקת פתרונות אוורור למסעדות ולמטבחים הסובלים מריחות ומעשן. מוצרי האוורור וסינון האוויר מתאימות למפגעים, ונותנים מענה לטיהור האוויר המזוהם. מערכות אוורור כוללות מפוחים ציריים (ונטות) מפוחים צנטריפוגליים ותעלות יניקה עם מינדפים העומדים בתקן איכות הסביבה ותקן כיבוי אש.

חברת המאוורר מתמחה באוורור ובפינוי עשן ממפעלים מסעדות ואולמות. טיהור האוויר מבוצע בעזרת מפוחים לשחרור עשן, העמידים לטמפרטורות גבוהות מ- 250 עד 400 מעלות צלסיוס למשך שעתיים, לפי תקן 1001 כיבוי אש.

חברת המאוורר בע"מ משווקת גם מערכות אוורור עם מפוחים מוגני התפוצצות למקומות שבהם יש סכנת התלקחות מאדי דלק וכוהל בדרגות הגנה גבוהות. בקיץ הלוהט, בכדי להקל על עומס החום בבית או בעסק, יש צורך באוורור גג הרעפים או הוצאת החום מחלל התקרה על ידי שואבי אוויר ציריים, ונטות לגג, או מפוחים צנטירפוגליים, שניתן לשלבם עם תעלות אוורור ומפוחי צנרת IN LIN, המתחברות לגג עם ארובה.
בחברת המאוורר תמצאו את כל פתרונות האוורור לבית ולתעשייה באספקה מהירה ובמחירים אטרקטיביים.

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים