מצננים

מצנן 6,000 מק"ש

מצנן 8,000 מק"ש

מצנן 10,000 מק"ש

מצנן 12,000 מק"ש

מצנן 18,000 מק"ש

מידע נוסף על המוצר

מצננים, מצנן אוויר
מצנני אוויר המשווקים ע"י חברת המאוורר סופר ונט מצוידים בטכנולוגיה חדשה אשר מעצימים את אפקט הקירור והעיצוב חדשני ושקט, המבנה עם 3 כניסות אוויר המקנה הזרמת אוויר קר גדולה יותר, מיכל המים ענק במיוחד- 70 ליטר מעניק למצנן חיסכון במים, מסך דיגיטלי מעוצב עם שלט רחוק. המצנן הנייד מומלץ לחללים קטנים וגדולים מומלץ  לאזורי ישיבה בתי קפה ומסעדות, בארים, גני אירועים למרפסות לגינה ולחצר.

מצנן או מזגן  ?
מצננים או מזגנים, שני המוצרים יעילים ושניהם מעניקים לסובבים קירור מבורך ונעים. אבל למרות שהם דומים בביצועים היעוד שלהם שונה בתכלית.
מצנן אוויר : מיועד לצינון אזורים פתוחים לביית ולעסק. שואב אוויר חיצוני ומקרר אותו, מתאים לסביבה פתוחה כגון בתי קפה ומסעדות וגני אירועים . יתרונו הגדול בחיסכון משמעותי בחשמל (עובד ללא מדחס) הוא נייד על גלגלים ואין צורך בהתקנה מיוחדת.  צריכת אנרגיה של מצנן זולה מאוד מבוססת על קירור מים ואוויר.
מזגן : מצויד במדחס אשר לוקח את האוויר הקיים ומקרר אותו בעזרת גז כמו כן מצויד במעבה שהוא מחליף חום (יחידה חיצונית) שתפקידו לפלוט את החום אל מחוץ למזגן. המזגן צורך יותר אנרגיה ולכן עלויות החשמל שלו גבוהות יותר מהמצנן. מתאים לחללים סגורים כגון חדרי מגורים, משרדים, בתי עסק, מסעדות ועוד.

איך פועל מצנן אוויר ?
מצננים  עובדים על עקרון של מפוח הדוחף את אוויר דרך כוורת הספוגה במים, המים מגיעים לכוורת ע"י משאבה המותקנת בתוך מיכל מים הנמצא בתחתית המצנן, פעולת דחיפת האוויר גורמת לצינון הסביבה המבוקשת. המצנן פועל בשיטה חדשנית ומכיל מנגנון פשוט וחכם המורכב ממספר חלקים. מיכל מים : נמצא בחלק התחתון של המצנן .פדים : ( כוורת מים ) בגב המצנן. משאבת מים : גורמת להזרמת מים מהמכל לכוורת.  מפוח צירי : תפקידו לדחוף את האוויר מכוורת המים לחלל המקום ומקררת אותו..
יתרונות מצנן האוויר על המזגן
נייד על גלגלים : לא דורש התקנה וניתן לשינוע ממקום למקום . חסכון באנרגיה : המצנן הנייד חסכוני באופן משמעותי בצריכת החשמל . תחזוקה: המצנן קל לתפעול ואינו דורש תחזוקה מיוחדת. אין לו מדחס ואינו דורש מילוי גז. בניגוד למזגנים זוללי החשמל, המצננים חסכוניים מאוד, עלות שעת עבודה של המצנן מסתכמת בכ- 35 אגורות בלבד, מיועד מקומות פתוחים הוא שקט וקל לניוד, לרכישה לחץ מצנן אוויר

    קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים

    כל הזכויות שמורות למאורר 2021 ©

    סגירת נגישות