מערפל מים

חיטוי "טורבו" קורונה

מערפל מים "35 FENGDA

Centrifugal Misting System MF322

מערפל מים "26 M8

מערפלים מעוצבים

מערפל מים "30 מחוזק

מערפל מים FDW10C P/N 26ST

מערפל מים FDW10C P/N VIP

מערפל מים טורבו

מידע נוסף על המוצר

מערפל מים הוא למעשה מאוורר המתיז רסיסי מים והוא מכונה מערפל מים אוויר, מערפל מים לגינה, מערפל מים נטפים, מאוורר מתיז מים המעוצב כמאוורר מים תעשייתי

מערפל המים מצנן את הסביבה בעזרת ערפול רסיסי המים הנפלטים בעצמה רבה וגורמים להורדת הטמפרטורה הסביבתית עד ל- 10 מעלות.

חברת המאוורר סופר וונט מציעה ללקוחותיה מבחר ענק של מערפלי מים ניידים. מסופקים בגדלים "24, "26 ו- "30 חזקים במיוחד, מערפל המים גורם לצינון האוויר ביעילות רבה מתאים לאזורים של עד 100 מ"ר. מומלץ במיוחד למסיבות, כנסים, חתונות, חצרות, גינות, מרפסות, בתי קפה, אולמות גני אירועים ופרגולות.

מערפלים לצינון אולמות, בתי קפה, לגינות, חצרות וגני אירועים.

איך עובדים מערפלי המים?

מערפל המים Fangda פועל על ידי שילוב של ריסוס מים לטיפות מיקרוניות (ערפול דק ביותר) ואוויר מאולץ ממאוורר רב עוצמה ויעיל.

בניגוד למערכת של מאוורר סטנדרטי, כאן יש מפוח הפועל בחלקו האחורי של המצנן, שדוחף אוויר בכמות גדולה מאוד (10,000 מק"ש), שבדרכו אוסף את הערפל המיוצר בקדמת המכשיר.

האוויר הצונן היוצא ממערפל המים סופח את החום הכמוס באוויר, מתאדה, ובדרך זו מוריד את טמפרטורת הסביבתית בצורה משמעותית בכ- 10 מעלות.

המאוורר, בשילוב המים, משפיעים בטווח של למעלה מ- 10 מטרים, ובשילוב של ראש ה- SPRAY FAN משיגים יכולת כיסוי יעילה לשטחים גדולים, ועל כן מצננים מסוג זה יכולים להוריד את הטמפרטורה בצורה מהירה יחסית. בצורה זו הופך שטח האירוע מסביבה חמה ומעיקה, לאזור מצונן ונעים – אם זה במקום סגור, או תחת כיפת השמים.

מערפל המים פועל בשיטה הבאה: חישוק מתכת מוצמד לחלקו החיצוני של המאוורר (מחובר לצינורית קטנה) ובעזרת זרם מים, המוזרק בלחץ גבוה, יוצא דרך נקודות יציאה שלא עולות על גודל של 10 מיקרון. בצורה זו המאוורר יוצר ערפל ולחות באוויר, המתווסף לאוורור הישיר בעוצמה של 10,000 מק"ש ללא הירטבות כלשהי של אנשים.

תהליך קירור: אידוי גורם להרגשת הקרירות של הגוף. כאשר ישנה זרימת אוויר, חום הגוף היורד מספק את האנרגיה לפעולת האידוי.

לחות יחסית היא הלחות של האוויר ביחס ללחות המקסימלית האפשרית בטמפרטורה מסוימת. רמת היעילות של קירור על ידי אידוי יעילה כאשר הלחות היחסית נמוכה.

מאוורר נתזים מחובר למקור מים, ובעזרתו הוא מתיז מים ואוויר על מנת לצנן את הטמפרטורה. מאוורר נתזים יכול להוריד את הטמפרטורה ב- 10 עד 15 מעלות ולגרום להרגשה קרירה ונעימה.

מערפלי מים פועלים על עקרון ריסוק מים בשילוב עם מאוורר צירי ( "20 ,"26, "30). משאבה הנמצאת בתוך מכל המים מעלה את המים דרך צינורית עד לדיסקית שמסתובבת במהירות עצומה ומרסקת את המים לערפל דק מאוד (ניתן לוויסות) הדיסקית מופעלת על ידי מנוע קטן הנמצא במרכז המאוורר ומופעל אוטומטית יחד עם המשאבה.

מערפלי המים מגיעים עם מכל מים ומתאימים לעבודה רצופה של עד 10 שעות. ניתן לחבר את המכל למקור מים קבוע לפעילות ממושכת. ניתן לווסת את עוצמת ההתזה לפי צורכי המכשיר , כאשר המכשירים כולם מצוידים בגלגלים וקלים לניוד ממקום למקום.

היכן משתמשים במערפל מים?

מערפלי המים מומלצים לגינות, מפעלים, חממות, בריכות שחיה, אולמות, מועדוני לילה, אורוות, רפתות, לולים ומהווים פתרון מושלם לאזורים פתוחים בקיץ, כגון גני אירועים ובתי קפה.

היתרונות ברורים: התקנה קלה, חיסכון בחשמל (שימוש במקור מים רגיל בלבד), מניעת אבק ומחלות אלרגניות, גירוש מזיקים מעופפים (חרקים כגון יתושים, זבובים וכו').

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
שינוי גודל גופנים