מערכות אוורור וסינון

 אוורור וסינון – זו ההתמחות שלנו

חברת המאוורר מתמחה בייצור מערכות אוורור וסינון אוויר למסעדות, לאולמות ולמפעלים ובפתרונות  אוורור לביית ולתעשייה. כמו כן, מספקת החברה פתרונות אוורור למטבחים, לבתי עסק ולחניונים. אוורור לגגות רעפים, חדרי שירותים ומקלחות. החברה מתקינה מערכות לסינון ריחות ועשן למסעדות הכוללות מסנני פחם פעיל ומשקע אלקטרוסטטי.

החברה מספקת פתרונות אוורור למסעדות ולמטבחים הסובלים מריחות ומעשן. מוצרי האוורור וסינון האוויר מתאימות למפגעים, ונותנים מענה לטיהור האוויר המזוהם. מערכות אוורור כוללות מפוחים ציריים (ונטות) מפוחים צנטריפוגליים ותעלות יניקה עם מינדפים העומדים בתקן איכות הסביבה ותקן כיבוי אש.

אוורור ופינוי עשן ממפעלים מסעדות ואולמות. טיהור האוויר מבוצע בעזרת מפוחים לשחרור עשן, העמידים לטמפרטורות גבוהות מ- 250 עד 400 מעלות צלסיוס למשך שעתיים, לפי תקן 1001 כיבוי אש.

מערכות אוורור עם מפוחים מוגני התפוצצות למקומות שבהם יש סכנת התלקחות מאדי דלק וכוהל בדרגות הגנה גבוהות. בקיץ הלוהט, בכדי להקל על עומס החום בבית או בעסק, יש צורך באוורור גג הרעפים או הוצאת החום מחלל התקרה על ידי שואבי אוויר ציריים, ונטות לגג, או מפוחים צנטירפוגליים, שניתן לשלבם עם תעלות אוורור ומפוחי צנרת IN LIN, המתחברות לגג עם ארובה.

בחברת המאוורר תמצאו את כל פתרונות האוורור לבית ולתעשייה באספקה מהירה ובמחירים אטרקטיביים.

אוורור זה אנחנו. "המאוורר לאוורור טוב יותר"

מערכות אוורור וסינון אוורור אוורור וסינון

כיצד לבחור מפוח אוורור ?

למציאת המפוח המתאים לאוורור חללים כגון: מרתף, אולם, מפעל, מוסך ועוד ניתן להיעזר בטבלה המראה את מספר החלפות האוויר המומלצת בשעה.

מסעדות: 12-15 מרכז טקסטיל תעשייה: 15-2 חניונים: 6-1 יציקות: 15-2
מועדון לילה: 20-30 בניינים עירוניים: 4-10 חדרי אוכל: 12-15 ערבוב צבעים: 20-30
מרכזי קניות: 6-10 מוזיאונים: 12-15 בתי מרקחת: 6-10 גראז': 20-30
מרכז רפואי: 8-12 משרדים ציבוריים: 4-10 מפעל תעשייה: 6-10 מחסנים: 6-10

מסנני אוויר למסעדות

חברת המאוורר סופר ווט משווקת מבחר ענק של מסננים, מסנני אוויר, מסננים עוצרי טיפות ומסנני שמן, הנקראים גם מסננים עוצרי להבות, מסנני אלומיניום וקרטון, פילטר אוויר, מסננים מנירוסטה, מסננים אלקטרוסטטיים לסינון עשן. מסנני פחם פעיל לסינון ריחות וגזים. מסנני האוויר מאפשרים מניעת זיהום אוויר באמצעות פינוי של עשן וריחות אל מחוץ למבנה. כל המוצרים נבנים לפי תקן המשרד לאיכות הסביבה.
לפניכם מבחר גדול של מסננים מסוגים וגדלים שונים לפתרון כל בעיות האוורור וסינון האוויר.

מאמרים נוספים שעשויים עניין אותך

    קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים

    כל הזכויות שמורות למאורר 2021 ©

    סגירת נגישות