מאוורר רצפה חזק

אין דבר מרענן יותר ממשב רוח קריר בפנים כשמסביב האוויר החום עוטף ומחניק. לצערנו לא כולנו זוכים לגור בבית מול הים עם בריזה תמידית או עובדים במפעל ברמת הגולן ולכן מזג האוויר הקיצי פוגע באיכות חיינו ומונע מאיתנו לעבוד ולקיים אורח חיים נורמלי. אז מה עושים? מאוורר רצפה חזק יכול להיות מוצב בכל מקום בבית או במפעל/ בית העסק ולהכניס אוויר מרענן וקריר. במאוורר בע"מ אנו מספקים מאווררים איכותיים כבר מעל ל30 שנה ומתגאים באלפי לקוחות מרוצים.

מאוורר רצפה חזק ושקט

כדי שמאוורר יחשב לאחד איכותי ומתקדם לא מספיק שיהיה הכי עוצמתי. מאוורר רצפה מצוין צריך להיות גם מאוורר רצפה שקט. מאוורר רצפה שקט ייצור אווירה רגועה יותר בחדר בו הוא פועל וייתן תחושה של משב רוח טבעי. יתרון נוסף של מאוורר שקט הוא שאפשר לשים אותו בכל מקום וכל קרבה ובלי מפריעה – רואים סרט או משחק כדורגל בטלוויזיה? מאוורר שקט לא נשמע בשטח ומאפשר צפייה ובלא מפריע. מאווררי רצפה הם ניידים ונוח למקם אותם בכל פינה בחדר והם באים בהמון גדלים – עד 18 אינץ' למאווררים מיועדי בתים פרטיים ומשרדים וכן 40 אינץ' ומעלה לחללים גדולים (אולמות, חדרי כושר…). מאוורר רצפה חזק ניתן להציב גם באוויר הפתוח במרפסות ופרגולות ועדיין הוא יורגש באופן משמעותי. מאווררים תעשייתיים יכולים לשמש לדחיפת אוויר בחללים גדולים פתוחים כמו רפתות ומוסכים וניתן להתקין תחתיהם גלגלים לנוחות העברה מקסימלית. לבחירת המאוורר הנכון לצרכים שלכם, נשמח שתיצרו קשר איתנו וצוות המומחים שלנו ייעץ באדיבות ומקצועיות בה כדאי לבחור.

מאוורר חסכוני

מנגנון הפעולה של מאווררים צורך פחות חשמל באופן ניכר מאשר מזגנים ולרוב הוא גם יותר עוצמתי מהם. מזגן יכול לפעול שעה עד שבאמת ירגישו את הנוכחות שלו בחדר לעומת מאוורר שמרגע הפעלתו נוצר משב רוח קריר ועוצמתי. מנגנון הפעולה של המאוורר גם אינו נוטה להתקלקל ובמקרה וכן החלפת חלק היא זולה, פשוטה ומהירה. בבתים קטנים או מרובי חדרים מאוורר נייד יכול להתלוות אליכם לחדר בו אתם נמצאים וככה אין צורך להתקין מערכת קירור בכל אחד מן החדרים וזהו חיסכון עצום. המאוורר בע"מ – מאוור לכל צורך.

מאמרים נוספים שעשויים עניין אותך

    קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים

    כל הזכויות שמורות למאורר 2021 ©

    שינוי גודל גופנים