מייבשי ידיים

מייבש ידיים עם לחצן VAMA 2100 w תוצרת איטליה.

מייבשי ידיים טורבו מתוצרת איטליה – TORNADO

מייבשי ידיים סילוניים Eco dryr

מייבש ידיים לחצני או אלקטרוני תוצרת vama איטליה

מידע נוסף על המוצר

מייבשי ידיים החשמליים הינם בעלי יתרונות רבים. מתקן זה חוסך בנייר, גורם לחדר השירותים ומלתחות להראות נקיים יותר וידידותיים לסביבה.

חברת המאוורר מייבאת ומשווקת מייבשי הידיים מתוצרת VAMA איטליה אשר תוכננו במיוחד עבור חדרי אמבטיה ושירותים במבנים ציבוריים, בתי חולים, בתי ספר, בנייני משרדים, בתי מלון, מסעדות, בתי קפה ואירוח ועוד.

מייבשי ידיים סילוניים

מכשיר מהפכני, המייבש את הידיים בתוך 7 שניות בלבד, איכותי, חסכוני ומהיר.

עיצוב דקורטיבי ומפנק, שנותן הרגשה נינוחה בעת יבוש הידיים. מייבש הידיים מסופק עם 2 מנועים. ניתן לשנות את המהירות ולבחור בין מצב אוויר קר או מחומם. בנוסף לחסכון בצריכת החשמל, יש חסכון אקולוגי, שכן אין צורך יותר בנייר ניגוב, המקטין את הצורך בכריתת עצים ותורם לאיכות הסביבה.

מייבשי הידיים הסילוניים מומלצים בעיקר למקומות ציבוריים, דוגמת קניונים, מסעדות, בתי מלון, מוסדות חינוך, מפעלי מזון, בתי חולים, בתי אבות, קאנטרי קלאב, מכוני כושר ועוד.

מה עדיף, מייבש ידיים או נייר ליבוש הידיים?

עלות השימוש במייבש היידיים החשמלי זול יותר מהשימוש בנייר. השימוש במייבש הידיים חוסך כסף ומסייע בשמירה על הניקיון הסביבתי. כך ניתן לשמור על הניקיון ומניעת פסולת במקומות ציבוריים.

איך פועל מיבש ידיים אלקטרוני?

מייבש ידיים פועל על עיקרון אוויר חם, הנפלט בלחץ גבוה מהפתח התחתון של המכשיר, דבר המתאפשר על ידי שילוב של מפוח צנטריפוגלי וגוף חימום, הנמצאים בתחתית לגוף מייבש הידיים.

במייבש הידיים מותקנת עיין אלקטרונית, כלומר חיישן. עם הושטת הידיים, המכשיר נכנס לפעולה ועם הוצאתם, הפעולה נפסקת מיידית. שיטת פעולה זו מסייעת לחיסכון בחשמל.

מייבשי ידיים עם לחצן

מייבש הידיים מופעלים על ידי כפתור הנמצא על חזית המכשיר. לחיצה גורמת להפעלת המכשיר לזמן קצוב של כ- 20 שניות. זמן זה מספיק בדרך כלל ליבש את הידיים במכשירים עם הספק של 2000 ווט ומעלה.

חברת המאוורר סופר וונט מספקת מייבשי ידיים מכל הסוגים. דברו איתנו, והזמינו את המוצר הדרוש לכם: 036192646

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
שינוי גודל גופנים