ונטה לבית ולתעשייה.

ונטה 6 אינץ VITRO 6/150

ונטה "9 דו כיווני VITRO 9/230 

ונטה "12 דו כיווני, VITRO 300

ונטה "4 שקטה לשירותים 

ונטה "E-STYLE 4

ונטה לקיר "6 ERA

ונטה טורבו FLUX 100 לצינור

ונטה טורבו FLUX 250 לצנרת

טורבו ונטה 170 לצנרת

QCS 200 ונטה

250 QCS ונטה

300 QCS ונטה

מפוח in lin צנרת שקט

מפוח דגם AXC

מפוח ונטה לגג

מפוח צינור מושתק E-BOX

טובו ונטה מכניס אוויר

ונטה תעשייתית שואב צירי

ונטה לפינוי עשן

ונטה תעשייתית עם ארגז ענק

מפוח גג סולרי

ונטה תעשייתית מחוזקת QCM

מפסקי זרם מהירויות לונטות

מפוח חוץEXT מעוצב לצנרת

מפוח גג FDA

ונטה תעשייתית EX25

ונטה תעשייתית EX28 תלת פאזי

מידע נוסף על המוצר

 ונטות לבית ולעסק

ונטה היא סוג של מאוורר הנותן פתרון מצוין לבעיות רבות של אוורור וטיהור אוויר לבית ולתעשייה. תפקידן של ה ונטוות הם להשפיע על זרימת האוויר במקומות לא מאווררים זאת על ידי  פעולת שאיבת האוויר המזוהם והכנסת אוויר צח כגון: מטבחים, חדרי שירותים ואמבטיות, מקלחות וחדרי ארונות, מומלץ לאוורור מרתפים, משרדים מחסנים ומקלטים, בתי מלאכה מסעדות ומפעלים

ונטה לבית

הונטות הביתיות מסופקות בגדלים של 4, 6, 8, 10, 12אינץ' סידרה של דגמים 100, 150, 200, 250, 300, ונטה צירית חד כיווני ודו כיווני. ונטה טורבו 4 אינץ לצנרת, מפוח צינור קווי שניתן לשלבם עם צינורות אלומיניום ופי וי סי שרשורי בתוספת של גריל או תריס דקורטיבי

ונטה תעשייתית

ומסופקות בגדלים "12 "16, "20, "24, "26, "28, "30, "40 ו 50 אינץ' בעלות כושר שאיבה חזק מאוד ומיועדים ליניקת חום ריחות אבק ועשן, מומלץ לאולמות ייצור, מסעדות, בתי קפה, מחסנים וחניונים, מרתפים ובתי מלאכה, אולמות ומפעלים.

ונטה מונעת הדבקה מנגיפים

אוורור נכון של ונטה יכול למנוע התפשטות חיידקים ונגיפים במיוחד בחדים סגורים ולא מאווררים. כידוע הנגיף עובר מאדם לאדם בהדבקה כמו בשפעת, רסיסי טיפות שמקורם באדם נגוע שהשתעל או שהתעטש, נושאים את הנגיף באוויר וחודרים למערכת הנשימה בחדרים סגורים המחסור באוורור יוצר קרקע פורייה להעברה של נגיפים בין אנשים ובניהם נגיפי הקורונה. ההדבקה נעשית גם בחללים עם מערכת מיזוג אוויר מרכזיות. האווירה המוחזרת דרך התעלות הוא גורם להדבקה.

אוורור חללים סגורים

תפקיד ה ונטה להוציא את האוויר המזוהם ולהזרים אוויר צח ונקי פנימה, את גודל ה ונטה יש להתאים לחלל המקום מומלץ לדאוג לתחלופת אוויר של 5 עד 10 פעמים בשעה. מקומות המומלצים לאוורור וסינון האוויר הם : מטבחים, שירותים, בתי ספר, בתי חולים, משרדים, מקלטים, אולמות, חדרי כושר, אוורור כיתות לימוד, מועדונים, מרתפים, מפעלים, מסעדות . חדרי עבודה, חדרי המתנה, חדרי ישיבות משרדים ומעבדות.

    המאוורר - לאיוורור טוב יותר המאוורר - לאיוורור טוב יותר

    כל הזכויות שמורות למאורר 2021 ©

    סגירת נגישות