קולט אדים למטבח

כל אדם אשר עוסק בבישול יגיד לכם שהריחות הנפלטים בזמן טיגון אינם טובים לבריאות וגם לא תמיד נעימים להרחה. קולט אדים הוא אחת הדרכים להתמודד עם עשן וחלקיקים שונים הנוצרים בתהליך הבישול ועדיף שיתנדפו מהבית בהקדם האפשרי. לפתוח חלון זו לא תמיד אופציה – האוויר לאו דווקא יצא החוצה אלא עשוי להיכנס פנימה לחלל הבית, ובתקופות של קיץ כאשר המזגן פועל אף אחד מאיתנו לא באמת רוצה לפתוח חלון. המענה לבעיה זו מגיע בצורת קולט אדים אשר הפך לפריט עיצובי בכל מטבח מודרני. מדובר בהשקעה כספית חד פעמית משתלמת שכן קולט אדים הוא לא משהו שמחליפים לאורך השנים.

קולט אדים מעוצב לבית ולעסק

אם עבור בית פרטי מדובר בהמלצה – הרי שקולט אדים עבור מסעדה הוא בגדר חובה. הבישול האינטנסיבי מחייב קיומו של קולט אדים בעלת עוצמת יניקה חזקה שתבטיח לכם אוויר נקי במטבח המסעדה. אם הנכם נזקקים לקולט אדים תעשייתי בידקו שעוצמת היניקה שלו היא לפחות 800 מק"ש. מידת הרעש גם כן משתנה בין קולט לקולט כמו גם החומר ממנו הוא עשוי. ישנה עדיפות לקולט עשוי נירוסטה בשל עמידותו לאורך השנים. מומלץ לבחור את הקולט בשלבים הראשונים של עיצוב המטבח על מנת שיהיה ניתן להתאים את גודלו, מיקומו ועיצובו של הקולט לשאר המטבח. דגמים שונים כמו גם ייעוץ באשר למה שאתם צריכים תוכלו למצוא בחברת המאוורר סופר-ונט בע"מ. כאן תוכלו למצוא דגמים שונים כמו קולט אדים שטוח, קולט אדים תעשייתי, קולט אדים איטלקי, קולטי אדים בעיצוב פרימיום ועוד. קולט האדים מסופק עם אופציה להפעלה בשלט רחוק ועם תאורת לד. הקולטים מסופקים עם מפוח חזק ושקט הנע מעוצמות של 500 מק"ש עד 2,200 מק"ש.

המאוורר סופר-ונט בע"מ – הבית לקולטי אדים מעוצבים

החברה מתכננת ומייצרת קולטי אדים בהתאמה אישית מנירוסטה, נחושת או בצבע על פי בחירת הלקוח.

בנוסף לייצור קולטי אדים, חברת המאוורר סופר-ונט בע"מ מייצרת ומייבאת מוצרים איכותיים בתחום האוויר דוגמת מייבשי ידיים, מפותחים תעשייתיים, מצננים ומערפלי מים, מאווררים וונטות לבית ולמשרד, מפזרי חום ועוד. החברה מציעה שירותי התקנה, תיקון ואחזקה כמו גם ייעוץ מקצועי ללקוחותיה. הצטרפו היום למעגל הלקוחות המקבל את השירות המקצועי והאדיב ביותר בתחום.

מאמרים נוספים שעשויים עניין אותך

    קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים

    כל הזכויות שמורות למאורר 2021 ©