קולטי אדים

ניתן לראות כי בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבינים את החשיבות האדירה של קולטי אדים. למעשה, מדובר על מוצר חשוב במיוחד במטבח הישראלי. קולטי אדים מבטיחים כי תיהנו מאוויר נקי במהלך הבישול, ואחריו. כמו כן, קולטי אדים יודעים כיצד לסלק אדי פחמן דו חמצי, חלקיקים רעילים, שאריות שומן, וריחות בלתי נעימים. במילים אחרות, אפשר לומר בביטחון כי קולטי אדים משפרים באופן ניכר את איכות החיים בבית, ומעניקים לכם חופש לבשל מה שתרצו, כמה שתרצו, ללא חשש. בשונה מבעבר, אז קולטי אדים היו נחשבים לדבר מה יוקרתי ונדיר, כיום, קולטני אדים הם הכרח של ממש, וניתן למצוא אותם כמעט בכל בית בישראל. הבחירה במוצר זה משפיעה על איכות החיים, ולכן חשוב במיוחד לבחור נכון. המאוורר בע״מ יודעים כיצד להתאים עבורכם את המוצר הנכון ביותר, ולספק לכם אותו תוך זמן קצר, באיכות בלתי מתפשרת, ושירות אדיב ואיכותי. 

הכרח בכל בית בישראל: קולטי אדים

במטבחים חדשים ניתן לראות כי הדבר הראשון שמתקנים הוא קולטני אדים, אשר שומרים על המטבח נקי למשך זמן רב, ומפחיתים סתימות, ריחות לא נעימים, וכדומה. על מנת לבחור את קולט האדים הנכון ביותר עבורכם, חשוב כי תקחו בחשבון כי גודל הכיריים שלכם. כיום, המידות הנפוצות ביותר הן 60 ס״מ עומק, ו-90 ס״מ רוחב. אך כמובן כי ניתן למצוא יותר גדולים מאלו. כמו כן, חשוב להפקיד כי קולט האדים יהיו ממוקם במרחק של עד 80 ס״מ מהכיריים, אך לא יותר, על מנת לשמור על יעילות תפקוד גבוהה. כמו כן, חשוב לדעת כי לקולטנים שונים, דרגות יניקה ושאיבה שונות. אם אתם מבשלים הרבה, רצוי כי תבחרו קולט גדול וחזק, כאשר עוצמת השאיבה נקבעת על ידי שני אלמנטים מרכזיים:

  • מספר הפעמים בהן הקולט מופעל במשך שעה
  • נפח המטבח שלכם

כמובן כי רכישה והתקנה של קולט אדים, חייבים להתבצע אצל אנשי מקצוע. בהתאם לכך, אל תתפשרו ותבחרו לפנות לחברה בעלת ניסיון בתחום, אשר יכולה להבטיח לכם הן מוצר עמיד, איכותי ומקורי, והן שירות אדיב, יעיל ואישי. המאוורר בע״מ מעניקים שירות מקיף ללקוח החל משנת 1987, וגאה להיות מובילה בתחום החימום והאוורור בישראל.

מאמרים נוספים שעשויים עניין אותך

    קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים

    כל הזכויות שמורות למאורר 2021 ©

    שינוי גודל גופנים