קולטי אדים מעוצבים

 

קולט אדים מותקן מעל לכיריים יונק את האדים והריחות היוצאים מן הסירים והמחבתות אל תוך ארובה המפזרת אותם לאוויר הפתוח מחוץ לבית. באופן זה האוויר במטבח נשאר נקי ואתם לא צריכים לשאוף לריאות את עשן והחומרים הנפלטים מהבישול.

רבים מנסים לנדף את אדים והריחות על ידי פתיחת חלונות הבית. קולט אדים יכול לחסוך את הריצה בין חדרי הבית ולוודא שהחלונות פתוחים או שהדלתות סגורות ובכלל בימים חמים בהם דולק מזגן לא נרצה לפתוח חלונות כדי שהמיזוג לא יצא.

קולטי אדים מעוצבים – למטבח המודרני

אם אתם רגילים לגושי מתכת אפורים ומכערים את ממטבח, המחשבה שלכם חייה בעבר. כיום קולטי אדים מעוצבים בטוב טעם ויכולים להפוך מטבח משעמם ליצירה מודרנית. קולט אדים מעוצב מגיע בצורות וגדלים רבים ועשוי חיפויים ממתכות שונות וצבעים מרהיבים שיהפכו כל מטבח לייחודי. אתם יכולים לשלב קולט אדים יוקרתי במטבח שלכם כך שהאורחים לא יוכלו להפסיק להסתכל.

במטבחים מודרניים רבים הבישול מתבצע על כיריים שנמצאים באי מרכזי. קולט אדים יוקרתי מבית המאוורר super vent בנוי כך שאפשר להתקינו בתליה לתקרה ישירות מעל הכיריים.

קולטי אדים לא נועדו למטבח בלבד. רבים מאתנו מחזיקים מנגל שאת העשן שהוא מייצר אנחנו לא רוצים לנשום ולא רוצים שיתפזר לשולחן הישיבה או לתוך הבית. לכן ניתן להתקין קולט אדים גם מחוץ לבית. קולט אדים מעוצב לחצר יכול להשתלב עם פרגולות או קירות לבנים ליצירת חזות של מטבח חצר אמריקני יפהפה.

 

קולט אדים מומלץ בעיצוב האוורר בע"מ

בחברת המאוורר תוכלו למצוא עשרות דגמים של קולטי אדים מומלצים שיתאימו לכל מטבח עם הספקי יניקה משתנים ורעש מועט. קולטי האדים כוללים יכולות לסינון שומנים וריחות ואף תאורת לד חזקות מעל הכיריים והמנגל לבישול נוח יותר ועם הפעלת עם שלט רחוק. אצלנו גם תוכלו למצוא קולט אדים להתקנה בתוך משאית מזון  פוד טראקס בהתאמה אישית. 

מאמרים נוספים שעשויים עניין אותך

    המאוורר - לאיוורור טוב יותר המאוורר - לאיוורור טוב יותר

    כל הזכויות שמורות למאורר 2021 ©

    סגירת נגישות