קולטי אדים מעוצבים

כשאנו מבשלים במטבח על הכיריים פעמים רבות עולים אדים וריחות חזקים אשר אין ברצוננו שיתפשטו ברחבי הבית ולכן יש צורך לקלוט אותם והוציא אל מחוץ לבית. קולטי אדים נועדו לעשות בדיוק את זה.

קולט אדים מותקן מעל לכיריים ויונק את האוויר רווי האדים והריחות היוצאים מן הסירים והמחבתות אל תוך ארובה המפזרת אותם לאוויר הפתוח מחוץ לבית. באופן זה האוויר במטבח נשאר נקי ואתם לא צריכים לשאוף לריאות את עשן והחומרים הנפלטים מהבישול.

רבים מנסים לנדף את אדים והריחות על ידי פתיחת חלונות הבית. קולט אדים יכול לחסוך את הריצה בין חדרי הבית ולוודא שהחלונות פתוחים או שהדלתות סגורות ובכלל בימים חמים בהם דולק מזגן לא נרצה לפתוח חלונות כדי שהמיזוג לא יצא.

קולטי אדים מעוצבים – למטבח המודרני

אם אתם רגילים לגושי מתכת אפורים ומכערים את ממטבח, המחשבה שלכם חייה בעבר. כיום קולטי אדים מעוצבים בטוב טעם ויכולים להפוך מטבח משעמם ליצירה מודרנית. קולט אדים מעוצב מגיע בצורות וגדלים רבים ועשוי חיפויים ממתכות שונות וצבעים מרהיבים שיהפכו כל מטבח לייחודי. אתם יכולים לשלב קולט אדים יוקרתי במטבח שלכם כך שהאורחים לא יוכלו להפסיק להסתכל.

במטבחים מודרניים רבים, הבישול מתבצע על כיריים שנמצאים באי מרכזי. קולט אדים יוקרתי מבית המאוורר בנוי כך שאפשר להתקינו לא צמוד לקיר או לתקרה ולהתחבר ישירות מעל הכיריים.

למטבח ולחוץ

קולטי אדים לא נועדו למטבח בלבד. רבים מאיתנו מחזיקים מנגל שאת העשן שהוא מייצר אנחנו לא רוצים לנשום ולא רוצים שיתפזר לשולחן הישיבה או לתוך הבית. בהתאם אשר להתקין קולט אדים גם מחוץ לבית. קולט אדים מעוצב לחצר יכול להשתלב עם פרגולות או קירות לבנים ליצירת חזות של מטבח חצר אמריקני יפהפה.

אצלנו גם תוכלו למצוא קולט אדים להתקנה בתוך רכבים – ייעודי לפוד טראקס.

קולט אדים מומלץ זה מהאוורר בע"מ

במאוורר בע"מ תוכלו למצוא עשרות דגמים של קולטי אדים מומלצים שיתאימו לכל מטבח עם הפסקי יניקה משתנים ורעש מועט. קולטי האדים שלנו כוללים יכולות לסינון שומנים וריחות ואף נורות להגברת תאורת הכיריים והמנגל לבישול נוח יותר. קולט אדים מומלץ קונים אצל המאוורר סופר וונט בע"מ.

מאמרים נוספים שעשויים עניין אותך

    קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים

    כל הזכויות שמורות למאורר 2021 ©

    שינוי גודל גופנים