מאוורר תליה

 

מאווררים תעשייתיים לתליה

כשחם לנו, אנחנו לא עובדים כמו שצריך. מזיעים, לא כיף לזוז ממקום למקום וכל מה שאנחנו יכולים לחשוב עליו איך להתקרר. מה הפתרון? מאורר. מאוורר מזרים אוויר מרענן לחדר ולא משנה מה הטמפרטורה בחוץ או בפנים, משב אוויר צונן ינשב על גופכם ותתקררו מיד. בחדרים רבים או מקומות עבודה גדולים יש בעיה לשים מאוורר על הרצפה בשל חוסר במקום או שיש המון תנועה סביבו ולא רוצים להיתקע בו. לכן הפתרון הוא מאור תליה. למאורר תלייה כל היתרונות של מאוורר רגיל ועוד והוא חסכוני ופשוט להתקנה. למאורר בע"מ מאווררי תליה רבים וניתן ולהרשם מהמגוון באתר שלנו.

מאור תליה– יתרונות

מאוורר תליה כמו כל מאוורר אחר חסכוני בהרבה ממזגנים ומספק תוצאות אוורור וקירור לא פחות טובות אם לא יותר. האוויר של מאור תליה הוא נקי ולא עובר דרך פילטרים שצריך לנקות, ואם לא מצטברים בהם הרבה חיידקים ואבק, כמובן פחות יבש ומחניק. מאוורר תליה שקט ולא מפריע לסובבים אותו, אפשר להתקין אותו במסעדות (בפנים או בחוץ) וכך גם הסועדים מדברים לדבר אחד עם השני ולשמוע את המלצרים וגם לא יהיו עמודים שיוכלו להיתקל בהם וליפול. מאור תליה שקט שימושי גם לכל בית עסק אחר בו רוצים לשמור על שקט וסביבת עבודה נעימה. גם לבתיים פרטיים מאוורים לתליה יכולים להתאים בול – ניתן להתקין אותם בקלות על פרגולות ולאפשר ישיבה בחוץ גם בימי שרב, דבר שמזגן לא יכול לעשות כלל בחלל שאינו סגור. אוויר שמאוורר יזרים בתוך פרגולה או מרפסת אידאלי לקיום מפגשים בחוץ ובמיוחד עם עושים למשל מנגל וככה העשן לא יישאר עומד סביב היושבים.

מאווררים תעשייתיים לתליה

– בחירה במאורר בע"מ

המאוורר סופר וונט בע"מ הוקמה כבר בשנות ה80 ומאז מספקת מוצרי אוורור וחימום מתקדמים שכל שנה מתחדשים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק. אנו מייבאים ומשווקים מוצרים איכותיים מהיצרנים בעולם המיזוג והאוורור ומתגאים במאות לקוחות מרוצים מהשוק העסקי פרט וטיפול מקצועי עם ניסיון כמו שלנו בכלל מה להתווכח , כשמחפשים פתרון אוורור לבית או לעסק, מוצאים את המאוורר בע"מ.

מאמרים נוספים שעשויים עניין אותך

    המאוורר - לאיוורור טוב יותר המאוורר - לאיוורור טוב יותר

    כל הזכויות שמורות למאורר 2021 ©

    סגירת נגישות