מפזר חום

מפזר חום או כל גוף חימום אחר הם מוצר מבוקש בתקופת החורף. לא תמיד יש לנו את התקציב לקנות מזגן באלפי שקלים ולא תמיד יש לנו אפשרות לקחת אותו איתנו. מפזר חום נייד או תנור קטן יכולים לספק את הפתרון המושלם לחימום כל חלל, החדר מהחדר האישי שלנו ועד המטבחון במשרד. מפזרי החום והתנורים מגיעים בשלל גדלים וסוגים כאשר הם נבדלים אחד מהשני במידת החימום, מצבי חימום, צריכת החשמל וכמובן המחיר.

מפזר חום לבית ולעסק

כשמדובר בחלל שהוא גדול מהחדר הפרטי שלכם – מומלץ ללכת על מפזר חום תעשייתי. בחברת "המאוורר סופר וונט בע"מ" תוכלו למצוא מפזר חום תעשייתי החל מ- 5KW ועד 30KW אשר מיועד לחימום חללים גדולים במיוחד כגון מפעלים, האנגרים, אולמות, מסעדות ועוד. מפזר חום מסוג זה מבטיח כי העסק שלך יישאר מחומם בכל ימות השנה – שהעובדים והלקוחות יהיו מרוצים.

במידה ואתם מחפשים פתרון חימום לחלל קטן, מפזר החום אישי יספק פתרון חימום נקודתי נייד והינו בעל יתרונות רבים לעומת תנור ומזגן. הדבר הבא לידי ביטוי ב:

 • מחיר
 • ניידות 
 • קל לתפעול
 • אופטימלי לחדרים קטנים
 • מחמם במהירות את החדר
 • אין ספירלות חימום לכן ניתן לתלות בחדר אמבטיה ללא חשש להתחשמלות
 • יכולת לבצע פעולת אוורור בקיץ

המאוורר סופר – וונט בע"מ מכניסים אוויר לבית ולעסק

ברוכים הבאים לחברת "המאוורר סופר-וונט בע"מ". ההתמחות שלנו היא אוויר, בין אם מדובר בשאיבתו, קירורו או חימומו – תוכלו למצוא אצלנו את המכשיר החשמלי שיעשה זאת. אנו מתמחים במתן פתרונות אוויר הן לבית והן לעסק ומחזיקים במוצרים מיובאים של החברות המובילות בתחום זה. נוסף על כך אנו גם מייצרים מוצרים איכותיים כחול-לבן אשר נמצאים בבתי עסק רבים ברחבי הארץ. ניסיון של 35 שנים בתחום האוויר מאפשר לנו לתת לכם בביטחון שנה אחריות על כל המוצרים, כמו גם שירות תיקונים ותמיכה מקצועי ויעיל לאורך כל תקופת האחריות. עבור מפעלים ומסעדות אנו מציעים גם שירותי תחזוקה שוטפים עבור מכשירים כמו מפוחים, קולטי אדים, מערפלי מים, מאווררים תעשייתיים ועוד. לאחר שרכשתם את אחד המוצרים שלנו תקבלו את כל השירותים תחת קורת גג אחת: ייעוץ, התקנה ותמיכה. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר להכניס אוויר רענן לבית ולעסק.

מפזר חום

מאמרים נוספים שעשויים עניין אותך

  המאוורר - לאיוורור טוב יותר המאוורר - לאיוורור טוב יותר

  כל הזכויות שמורות למאורר 2021 ©

  סגירת נגישות