מפזר חום תעשייתי

ישראל ידועה בעיקר בקיץ הארוך והמתיש שפוקד אותה מדי שנה, ברמה כזו שרבים שוכחים עד כמה קר יכול להיות פה. החורף הישראלי מגיע בפתאומיות והיא הקרה. כשאר הקרה מגיע דרוש פתרון חימום מידי. פתרון החימום הטוב ביותר עבור חללים גדולים הוא מפזר חום תעשייתי. מפזר חום מופעל על ידי חימום גופי נירוסטה המגיעים לטמפרטורות גבוהות מבלי להתלהט ולאחר מכן מפוח אוויר פנימי מפזר את האוויר החם ברחבי החדר או החלל. זוהי דרך אפקטיבית וחסכונית לחימום.

מפזר חום תעשייתי – עדיף על פתרונות אחרים

למפזרי חום יתרונות רבים על פני שאר אמצעי החימום. מזגנים לדוגמה אינם חסכוניים כלל מבחינת צריכת אנרגיה ועל מנת לחמם חלל גדול דרושים או מספר רב של מזגנים (שעולים המון כסף) או מזגן מרכזי גדול שגם עולה המון וגם דורש התקנה מיוחדת שאם המבנה לא הוקם מראש עם המערכת יסבך מאוד את ההתקנה. כמו כן מפזר חום תעשייתי כמו שאנחנו במאוורר בע"מ מייצרים ומספקים אינו מתלהט לעומת מפזרי חום אחרים ומונע שרפות. אנו גם מציעים מפזר חום נייד אותו ניתן להתקין ברחבי החלל של המפעל, הבריכה או כל מקום אחר וגם לתלותו על קירות או על תקרה.

עוד המון פתרונות ויתרונות – המאוורר בע"מ

מפזרי החום של המאוורר בע"מ הינם שקטים במיוחד (כ-30 דציבלים בלבד!) וכוללים חידושים טכנולוגיים המאפשרים להם לעבוד ברציפות לאורך שעות וכן מגיעים עם תרמוסטט למפסק זרם. מפזר חום נייד יכול לשמש גם כ"תותח חימום" לייבוש חדרים שהוצפו או שסובלים מנזילות ואף מכוניות לאחר צביעה. בעזרת תעלות ניתן לפזר את החום גם לחדרים נוספים בהפעלת מכשיר אחד בלבד. כמובן שאצלנו במאוורר בע"מ תגלו גם שהמחירים זולים במיוחד ונשמח להציע שירותי תפעול ותחזוקה לציוד שלנו.

אצלנו באתר תוכלו למצוא קטלוג מפזרי חום עם מספר גדול של דגמים – כאלו המתאימים לחללים קטנים ואף ל60 מ"ר ומעלה ובמספר צורות וגדלים להתאמה מושלמת לחלל העבודה. עם מספר דרגות חימום ואופציות לחיבור חד – פאזי, בטוח תוכלו למצוא מפזר חום שמתאים בול בשבילכם. מוזמנים להתייעץ איתנו בטלפון או במייל על כל שאלה ולהתרשם מההיצע העצום שלנו לפתרונות חימום, קירור ועוד!

מאמרים נוספים שעשויים עניין אותך

    קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים

    כל הזכויות שמורות למאורר 2021 ©

    שינוי גודל גופנים