מהו מפוח?

מפוחמפוח הוא מכשיר שמשתמשים בו למטרת הזזת אוויר וגזים על מנת לאפשר אוורור כללי, שאיבה אוויר במנדפים, פינוי עשן, שאיבת אוויר בתהליכי ייצור ועוד. לרוב בתוך המפוח יהיו מאווררים אשר מאפשרים את תנועת האוויר. קיימים 2 סוגי מפוחים נפוצים: הסוג הראשון הוא מפוח צנטריפוגלי – מפוח יניקה אשר לרוב משמש לתהליכי יניקת אוויר. מפוחים אלה מגיעים בלחצים שונים, חלקם יודעים להעביר רק אוויר וחלקם אוויר עם שמן, חלקי נסורת או חלקיקים ארוכים שאינם מתאימים למפוחים רגילים. מבנה המפוחים הצנטריפוגליים נבנה בהתאם לפעולה שעליו לבצע. הסוג הנפוץ השני הם מפוחים ציריים אשר פועלים על ידי דחיפה או שאיבה של האוויר דרך סיבוב של ציר מרכזי המייצר שרוול אוויר המקביל לציר.

מפוח לבית ולעסק

מפוחים נועדו לעבוד במשך 24 שעות ביממה ופעמים רבות הם משמשים כמרכיב מרכזי בתהליכי יצור שונים לכן על המפוח להיות בנוי מפחים כבדים ואיכותיים. דוגמא נפוצה לעבודת המפוח היא שאיבת האוויר בתוך מסעדה. המפוח מאפשר לעשן המטבח ולאוויר הרווי בשמן לצאת החוצה ולא להיכנס פנימה לשטח המסעדה. פעולתו החסכונית ויעילותו הופכים את המפוח לנפוץ ופופולרי בתעשיות שונות כמו תעשיית המזון וניתן למצוא אותו כמעט בכל בית קפה או מסעדה. המפוח הצנטריפוגלי הינו שקט ולא מפריע לתהליך העבודה, ניתן להתקנה פשוטה במקומות רבים, עמיד לאורך זמן וחסכוני מאד בחשמל. בשוק קיימים מפוחים שונים בעלי מבני להבים שונים ועל מנת להתאים את המפוח הנכון לעסק שלכם מומלץ להזמין איש מקצוע שייעץ מהו המפוח הנכון עבורך.

המפוחים של המאוורר סופר וונט בע"מ

אנו מציעים מבחר ענק של מפוחים מכל הסוגים: מפוחים רגילים, מפוחים צנטריפוגליים, מפוחי תעלה, מפוחי גג, מפוחים ציריים, קוויים, כפות אחורה ועוד. אנו עובדים בהתקן לתקן 1001 חלק 7 ובעלי אישור מכון התקנים הישראלי להתקנת מפוחים לשחרור עשן. אתם מוזמנים ליצור קשר עם המומחים שלנו להתאמת המפוח הנכון לעסק שלכם.

מאמרים נוספים שעשויים עניין אותך

    קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים

    כל הזכויות שמורות למאורר 2021 ©

    שינוי גודל גופנים