מנדף כימי

בשנים האחרונות, ניתן לראות כי יותר ויותר בעלי עסקים הבינו כי מנדף כימי הינו פתרון אפקטיבי להגנת צוות העובדים מפני מגוון חומרים מסוכנים כגון אדי חומצות וכימיקלים מסוכנים לנשימה. מנדף כימי למעשה שואב את האוויר המזוהם מהחדר על ידי מערכת מיוחדת עם מסנני פחם פעיל ומסנני אפא בעלי דרגת סינון של 99.9 אחוזים, ובכך מבטיח אוויר נקי ובטיחותי יותר. מומלץ למעבדות בתי חולים ועוד ניתן למצוא כיום שני סוגים מרכזיים של מנדף כימי.

מנדף ללא צינור סילוק: במנדף זה האוויר למעשה נשאב מהמפתח הקדמי, עובר דרך מסננים מיוחדים ומוחזר לחדר אוויר נקי ומסונן.

מנדף עם צינור סילוק: במנדף מסוג זה, נשאב האוויר מהפתח, ישירות אל תוך הצינור 

ונפלט החוצה לחלל החופשי.

אין זה משנה איזו סוג תבחרו, מה שחשוב במיוחד הוא כי תבחרו במוצר איכותי, עמיד ומקורי. כמובן כי רצוי שתערכו סקר שוק, כזה שיבטיח כי תבחרו את החברה האמינה והטובה ביותר. המאוורר בע״מ נוסדו בשנת 1987 ומאז מתמחים בעולם מסנני האוויר, וגאים להציע לקהל הרחב מוצרים רבים כגון מסכי אוויר,  מנדף למסעדה,  מייבשי אוויר, מאווררים, מצננים, מנדף למטבח, ועוד. 

מדוע מנדף הינו חיוני 

מנדפים הם ללא ספק מסנני אוויר איכותיים ואפקטיביים במיוחד. כלומר, מנדף למטבח נועד במטרה לסנן ריחות לא נעימים. ניתן לראות כי יותר ויותר בתי קפה ומסעדות בחרו לרכוש מנדף למסעדה במטרה לסנן את ריחות הטיגון והבישול הן עבור העובדים והן עבור הלקוחות. מנדפים למטבח שומרים על אוויר נקי במיוחד, וכאמור, זהו הכרח של ממש כשזה נוגע למסעדות. בנוסף, פעמים רבות מנדפים למטבח אף משמשים כמקור תאורה לכל דבר, זאת לצד נידוף אוויר חם מגזי הבישול, וביטול הפצתם בחלל. בהחלט אפשר לומר בביטחון מלא כי מטבחים במסעדות מחייבים התקנה של מנדפים, זאת בעקבות בישול רב, טיגון, שימוש בתבלינים שונים אשר יכולים להוביל למצב בו האוויר דחוס יותר. המנדף למעשה מנטרל את כל זה, ומעניק לאורחים ליהנות מאוויר נקי ונעים. כמובן כי התקנה של מנדף, כמו גם רכישתו, חייבים להתבצע רק אצל חברה בעלת מוניטין וניסיון בתחום, כזו שמכירה את העולם הרחב הזה, ומתמחה בו. מאוורר בע״מ גאים להיות מובילים בתחומם כבר שנים רבות, ולהציע מוצרים באיכות בלתי מתפשרת, לצד שירות אמין, שקיפות מלאה מול הלקוח, ומענה מהיר ויעיל. בנוסף, החברה מורכבת מאנשי מקצוע אשר יודעים כיצד לייעץ ולעזור ללקוח לבחור את המוצר המתאים ביותר עבורו.

מאמרים נוספים שעשויים עניין אותך

    קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים

    כל הזכויות שמורות למאורר 2021 ©

    שינוי גודל גופנים