מייבש ידיים

מייבש ידיים הוא מתקן יעיל בעל יתרונות רבים. מייבש ידיים חוסך לנו את השימוש בנייר, מייבש את הידיים במהירות ויעילות, חוסך באנרגיה, הופך את חדר השירותים לנקי יותר לאורך זמן בשל אי השימוש בנייר וגם ידידותי יותר לסביבה בדיוק מאותה סיבה. אין יותר צורך להשתמש בניירות וגם לא בשקיות אשפה בשביל הניירות. יתרון נוסף הוא העובדה כי אין צורך לגעת במכשיר או בידיות כלשהן, דבר שמונע הצטברות חיידקים על הידיות מגביר את ההיגיינה בשירותים. מייבש ידיים הוא מכשיר הכרחי בכל עסק, בעיקר בכאלה בהם יש תנועה רבה של אנשים, כמו גם בשירותים ציבוריים. מייבש ידיים יעיל ידע לקלוט 99% מהחיידקים, לחסוך לנו בחשמל ולהיות עמיד לאורך תקופת זמן ארוכה.

מתקן מייבש ידיים

חשוב לדעת להתאים את מייבש הידיים לחדר מבחינת גודלו ועיצובו, כמו כן חשוב לבדוק שהמייבש מגיע מחברה מוכרת ואמינה. במידה והעסק שלכם מקבל מספר רב של אנשים המשתמשים בשירותים מומלץ לוודא כי המייבש מבצע את עבודתו מקסימום תוך 10 שניות על מנת למנוע תור ועיכובים מיותרים בשירותים.

חברת "המאוורר סופר וונט בע"מ " מציעה ללקוחותיה ליהנות ממייבשי ידיים איכותיים במיוחד תוצרת איטליה. המייבשים מתאימים בצורה מושלמת לשירותים, חדרי אמבטיה, בתי ספר, מסעדות, בנייני משרדים ועוד. מייבשי הידיים הסילוניים שלנו מבצעים את הפעולה תוך 7 שניות בלבד תוך חסכון רב בחשמל. המייבש מגיע בעיצוב מיוחד ומתאים לכל חלל.

מחממים את האווירה עם המאוורר סופר וונט בע"מ

ברוכים הבאים אל המומחים באוויר. חברתנו מספקת פתרונות אוורור לעשרות אלפי בתי אב ועסקים מזה שנים רבות. בין אם מדובר בחדר המטבח הפרטי או בחדר מכונות במפעל תעשייתי אנו נדע כיצד לטהר את האוויר ולעשות אותו נעים ונקי. אם הנכם זקוקים לוונטה טובה, מפוח, מנדף או סתם מאוורר תעשייתי – צרו איתנו קשר ואנו נגיע עם המוצרים האיכותיים ביותר. השירות שלנו כולל ייעוץ משלוח התקנה ותחזוקה, לכם נותר רק לבחור.מייבש ידיים

מאמרים נוספים שעשויים עניין אותך

    קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים

    כל הזכויות שמורות למאורר 2021 ©

    סגירת נגישות