מאוורר תליה

כשחם לנו, אנחנו לא עובדים כמו שצריך. מזיעים, לא כיף לזוז ממקום למקום וכל מה שאנחנו יכולים לחשוב עליו זה איך להתקרר. מה הפתרון? מאוורר. מאוורר מזרים אוויר מרענן לחדר ולא משנה מה הטמפרטורה בחוץ או בפנים, משב אוויר צונן ינשב על גופכם ותתקררו מיד. בחדרים רבים או מקומות עבודה גדולים יש בעיה לשים מאוורר על הרצפה בשל חוסר במקום או שיש המון תנועה סביבו ולא רוצים להיתקע בו. לכן הפתרון הוא מאוורר תליה. למאוורר תלייה כל היתרונות של מאוורר רגיל ועוד והוא חסכוני ופשוט להתקנה. למאוורר בע"מ מאווררי תליה רבים וניתן לצפות ולהתרשם מן המגוון באתר האינטרנט שלנו.

מאוורר תליה – יתרונות

מאוורר תלייה כמו כל מאוורר אחר חסכוני בהרבה ממזגנים ומספק תוצאות אוורור וקירור לא פחות טובות אם לא יותר. האוויר של מאוורר תליה הוא נקי ולא עובר דרך פילטרים שצריך לנקות, ואם לא מנקים מצטברים בהם חיידקים ואבק, וכמובן הרבה פחות יבש ומחניק. מאוורר תליה שקט ולא מפריע לסובבים אותו, אפשר להתקין אותו במסעדות (בפנים או בחוץ) וכך גם הסועדים יוכלו לדבר אחד עם השני ולשמוע את המלצרים וגם לא יהיו עמודים שיוכלו להיתקל בהם וליפול. מאוורר תליה שקט שימושי גם לכל בית עסק אחר בו רוצים לשמור על שקט וסביבת עבודה נעימה. גם לבתים פרטיים מאווררי תליה יכולים להתאים בול – ניתן להתקין אותם בקלות על פרגולות ולאפשר ישיבה בחוץ גם בימי שרב, דבר שמזגן לא יוכל לעשות כלל בחלל שאינו סגור. האוויר שמאוורר יזרים בתוך פרגולה או מרפסת אידאלי לקיום מפגשים בחוץ ובמיוחד עם עושים לדוגמה מנגל וככה העשן לא יישאר עומד סביב היושבים.

מאווררי תליה – בוחרים במאוורר בע"מ

חברת המאוורר סופר וונט בע"מ הוקמה כבר בשנות ה80 ומאז מספקת מוצרי אוורור וחימום מתקדמים שכל שנה מתחדשים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק. אנו מייבאים ומשווקים מוצרים איכותיים מהיצרנים המובילים בעולם המיזוג והאוורור ומתגאים במאות לקוחות מרוצים מהשוק העסקי והפרטי. הקונים מאיתנו יקבלו אחריות על הציוד הנרכש ושירותי טיפול מקצועי. עם ניסיון כמו שלנו אין בכלל מה להתווכח, כשמחפשים פתרון אוורור לבית או לעסק, מוצאים את המאוורר בע"מ.

מאמרים נוספים שעשויים עניין אותך

    קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים

    כל הזכויות שמורות למאורר 2021 ©

    שינוי גודל גופנים