מאווררי תקרה מומלצים

במזג אוויר חם חושב להישאר רעננים. דרך בריאה להתרענן לקרר את הבית או המשרד היא התקנת מאוורר. אצל המאוורר בע"מ תוכלו למצוא המון סוגים של מאווררי תקרה מומלצים ולבחור את האחד האידיאלי עבורכם. אצלנו תמצאו מאוורר תקרה מעוצב שמתאים בול לחדר השינה או הסלון וגם מאוורר תקרה חוץ להתקנה במרפסת או במקומות עבודה פתוחים (מסעדות, מוסכים ועוד). מאוורר תקרה מומלץ הוא מאוורר שמספק תועלת מרבית עבור המחיר שלו ולו יש תכונות ההופכות אותו למתקדם וחדשני. מאווררי התקרה שלנו כולם בעלי פונקציות שימושיות ומתקדמות הכוללות דרגות מהירות סיבוב הלהבים, פעולה הפוכה המותאמת לחורף להורדת האוויר החם מטה ועוד.

מאווררי תקרה מומלצים – למה זה מתאים בשבילי?

לעומת מזגנים, מאוורר תקרה מעוצב מגיעה במספר צבעים ותוכלו להתאים אותו לחדר בו הוא יותקן וכך יוכל המאוורר להיות מוקד משיכה לעין ולא יפגע ביופי של החדר. מאוורר תקרה זול יותר מאשר מזגן וגם חסכוני בחשמל – מספיק לחשבונות חשמל מנופחים! מאוורר תקרה זול לא אומר שאיכותו פחות טובה, אלא שאנחנו במאוורר בע"מ פשוט יותר זולים מן המתחרים ואיכות המאווררים שלנו נשארת ברמה הגבוהה ביותר. מאוורר תקרה הוא גם שקט במיוחד דבר המאפשר להתקינו בחדרי שינה ללא מפריע – תכונה חיונית גם למשרדים. מאוורר תקרה מומלץ גם למי שרוצה לשמור על מקום פנוי על הרצפה או על הקיר ולנצל את אחד המקומות הריקים ביותר בחדרים – התקרה. 

מאוורר תקרה חוץ ביתי הוא גם האופציה היחידה לקירור ואוורור חדרים לא סגורים, בעוד שמזגן צריך חדר אטום על מנת לפעול כראוי, מאוורר תקרה דרוש שקע בלבד וזהו, הוא מוכן לפעולה.

תכונה נוספת שהופכת את מאוורר התקרה ליעיל ביותר היא האופציה לשלב בו גוף תאורה וכך לחסוך גם בכסף וגם במקום בנוסף לתאורה חזקה וחסכונית.

המאוורר בע"מ – המקצועיות שלנו, הרווח שלכם

מאות בתי עסק ולקוחות פרטים כבר בחרו בנו והפכו אותו לחברה מובילה משוק האוורור והחימום הישראלי. אנו מעסיקים צוות מקצועי עם רקע והכשרה בתחום והם האנשים להתייעץ איתם בבחירת פתרונות אוורור. אנו נשמח לקבל שאלות ולהחזיר תשובה מקצועית במהירות המרבית.  

מאווררי תקרה מומלצים זה המאוורר סופר וונט בע"מ – בחירה חכמה ומקצועית לבית ולעסק.

מאמרים נוספים שעשויים עניין אותך

    קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים

    כל הזכויות שמורות למאורר 2021 ©

    שינוי גודל גופנים