ונטה לבית ולתעשייה.

ונטה 6 אינץ VITRO 6/150

ונטה "9 דו כיווני VITRO 9/230 

ונטה "12 דו כיווני, VITRO 300

ונטה "4 שקטה לשירותים 

ונטה "E-STYLE 4

ונטה לקיר "6 ERA

ונטה טורבו FLUX 100 לצינור

ונטה טורבו FLUX 250 לצנרת

טורבו ונטה 170 לצנרת

QCS 200 ונטה

250 QCS ונטה

300 QCS ונטה

מפוח in lin צנרת שקט

מפוח דגם AXC

מפוח ונטה לגג

מפוח צינור מושתק E-BOX

טובו ונטה מכניס אוויר

ונטה תעשייתית שואב צירי

ונטה לפינוי עשן

ונטה תעשייתית עם ארגז ענק

מפוח גג סולרי

ונטה תעשייתית מחוזקת QCM

מפסקי זרם מהירויות לונטות

מפוח חוץEXT מעוצב לצנרת

מפוח גג FDA

ונטה תעשייתית EX25

ונטה תעשייתית EX28 תלת פאזי

מידע נוסף על המוצר

ונטה ונטות venta
 
ונטה היא סוג של מאוורר הנותן פתרון מצוין לבעיות רבות של אוורור וטיהור אוויר לבית ולתעשייה . תפקידן של הונטות להשפיע על זרימת האוויר במקומות לא מאווררים זאת על ידי פעולת שאיבת האוויר המזוהם והכנסת אוויר צח כגון : מטבחים, חדרי שירותים ואמבטיה, מקלחות, חדרי ארונות אוורור מרתפים, משרדים מחסנים ומקלטים, בתי מלאכה מסעדות ומפעלים.
ונטה לבית
הונטות מסופקות בגדלים של  4, 6, 8, 10, 12אינץ' דגמים 100, 150, 200, 250, 300, ונטה צירית לחלון חד כיווני/דו כיווני (עם מפסק זרם חד או דו כיווני עם מהירויות). ונטה טורבו לקיר ותקרה, מפוח קווי מושתק צנטריפוגלי לצנרת, (ניתן לשלבם עם  צינורות אלומיניום ופי וי סי שרשורי) בתוספת של גריל או תריס דקורטיבי,
ונטה תעשייתית
ומסופקות בגדלים "12 "16, "20, "24, "26, "28, "30, "40 ו 50 אינץ', בעלות כושר שאיבה חזק מאוד ומיועדים ליניקת חום, ריחות, כימיקלים, אבק, ועשן, הונטות מיועדות לאוורר חללים גדולים כגון, אולמות יצור, חממות, ברכות שחייה, מסעדות, בתי קפה, חדרי אוכל, מחסנים וחניונים, מרתפים ובתי מלאכה, אולמות ומפעלים. מומלץ להוסיף הגנת מנוע ווסת מהירויות המעניק שליטה על עוצמת המנוע ורמת הרעש.
 
הקשר בין ונטה להדבקה מנגיפים.
אוורור נכון של ונטה יכול למנוע התפשטות חיידקים ונגיפי הקורונה. כידוע הנגיף עובר מאדם לאדם בהדבקה כמו בשפעת, רסיסי טיפות שמקורם באדם נגוע שהשתעל או שהתעטש, נושאים את הנגיף באוויר וחודרים למערכת הנשימה בחדרים סגורים המחסור באוורור יוצר קרקע פורייה להעברה של נגיפים בין אנשים ובניהם נגיפי הקורונה. ההדבקה נעשית גם בחללים עם מערכת מיזוג אוויר מרכזיות. האוויר המוחזר דרך התעלות הוא הגורם להדבקה.
אוורור חללים סגורים
תפקיד ה ונטה להוציא את  אוויר המזוהם ולהזרים אוויר צח ונקי פנימה,  את גודל ה ונטה יש להתאים לחלל המקום מומלץ לדאוג לתחלופת אוויר של 5 עד 10 פעמים בשעה. מקומות החייבים באוורור וסינון האוויר הם : מטבחים, חדרי אמבטיה ושירותים, בתי ספר, בתי חולים, חניונים, משרדים, מקלטים, אולמות, חדרי כושר,  אוורור כיתות לימוד, מועדונים, מרתפים, מפעלים, מסעדות . חדרי עבודה, חדרי המתנה, חדרי ישיבות משרדים ומעבדות.

    קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים

    כל הזכויות שמורות למאורר 2021 ©

    סגירת נגישות