סינון אוויר ואוורור החלל

מדוע סינון אוויר ואוורור החלל זה דבר חשוב ?

יש אינספור סיבות. האוויר שאנו נושמים בארץ הוא לא בדיוק אוויר הפסגות של הרי האלפים וכפי שכולנו יודעים אנו תמיד מוקפים בזיהומים כאלה ואחרים הנפלטים לאוויר ומסכנים את בריאותנו. הזיהומים יכולים להיות תוצאה של מנועי הבעירה של מכוניות המשתמשות בדלק, מפעלי אנרגיה וכימיקלים הפולטים חומרים מסוכנים לאוויר, עשן סיגריות, גשמים המורידים לאדמה מזהמים שונים שעלו לשמיים, אבק, בקטריות ווירוסים שונים, שמן הנפלט לאוויר בזמן טיגון, פיח, מתכות כבדות ועוד. כל אלה עשויים לגרום לבעיות נשימה, כאבי ראש, דלקת ריאות, סרטן ומחלות אחרות. על מנת למנוע פגיעה בבריאות שלנו חובה כי מסנני אוויר יותקנו בעסקים ומקומות ציבוריים בהם נמצאים אנשים רבים. הדבר נכון גם לגבי המסננים הנמצאים בביתנו אשר יש לנקות אותם לעתים קרובות.

פתרונות שונים לצורך סינון אוויר

אז מה עושים על מנת לשמור על אוויר נקי ? "המאוורר סופר וונט בע"מ" מציע פתרונות שונים ומגוונים לטיהור וסינון האוויר. המסננים יכולים להופיע במערכות מיזוג ומיועדים לקליטת אבק, בבתי חולים לצורך שמירה על סטריליות או במטבחים לצורך נידוף שומנים מהאוויר. פתרונות האוורור והסינון מתאימים לאולמות, בתי עסק, חניונים, מטבחים, תעשיות כבדות ובתים פרטיים. האפשרויות שעומדות בפניכם הן:
• התקנת וונטות אוורור בבתים פרטיים ועסקים
• מפוחים לשחרור עשן העמידים לטמפרטורות גבוהות
• מנדפים המיועדים למטבחים במסעדות ובתי קפה לניקוי האוויר משמן
• מפוחים מוגני התפוצצות לאזורים בעלי סכנת התלקחות מאדי דלק וכוהל
• תעלות אוורור ומפוחי צנרת למבנים בעלי ארובה
• קולטי אדים מעוצבים למטבח

נושמים אוויר נקי

עם ניסיון של 35 שנים בהתקנת מערכות בכל רחבי הארץ "המאוורר סופר וונט בע"מ" הם אחת החברות המקצועיות והמיומנות ביותר בתחום האוויר. שירותינו כולל ייעוץ, תכנון, התקנה ותחזוקה של כל מוצרינו. אנו מציעים פתרון מקיף לבית ולעסק כאשר כל השירותים ניתנים תחת קורת גג אחת. צרו איתנו קשר והתחילו לנשום אוויר נקי.

סינון אוויר ואוורור החלל

מאמרים נוספים שעשויים עניין אותך

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים