מנדף

מנדף נועד להרחיק מזהמים שונים כמו אדים, עשן ושומנים. המנדף מאפשר גם לעבוד בסביבת חומרים כימיים ולנדפם מהאוויר על מנת ליצור סביבת עבודה בטוחה. ישנה חשיבות גבוהה לאופן התקנת המנדף. התקנה נכונה תאפשר זרימת אוויר קבועה ואחידה בחלל המנדף כמו גם יציבות במהירות זרימת האוויר. תפקיד המנדף ליצור סביבת עבודה נעימה ובטוחה לעובדים, לשמור על ניקיון האוויר ולנצל בצורה יעילה את האנרגיה. יש להקפיד כי המנדף שאתם רוכשים אכן עומד בקריטריונים אלה. המנדפים נפוצים בעיקר בתעשיות המזון ובמעבדות כימיות כאשר צורת המנדף ומידותיו צריכות להיות בהתאם לצורכי העסק ומבנה החדר . על מנת לעשות את ההתאמות הנכונות יש להיוועץ במומחה טרם ההזמנה.

מנדף למסעדות

משום שתפקיד המנדפים הוא לקלוט אדי שמן או חומרים כימיים שנפלטים לאוויר – את המנדפים יש לתחזק ולנקות באופן תדיר. מנדפים שניקיונם מוזנח יוצרים מפגע בטיחותי ותברואתי המסכן את הסביבה. החומרים המצטברים במנדפים עשויים להתלקח או ליפול מטה לכן שמירה על מנדפים נקיים תמנע אסון גדול. על מנת לשמור על ניקיון המנדפים חברתנו מציעה ללקוחותיה לרכוש שירות ניקוי ותחזוקה שנתי המבטיח את תקינות ובטיחות הציוד שרכשתם מאיתנו. המנדפים שלנו מיוצרים מחומרי גלם איכותיים ביותר ברמת גימור גבוהה ומגיעים עם שנה אחריות.

מנדפים את הרעלים

מנדף הוא דבר חשוב לכל עסק בו קיימת סכנה לזיהום האוויר אך לרוב לא די במנדף. חברת המאוורר סופר וונט בע"מ מתמחים ביצירת אוויר טוב לבית ולעסק ומציעה ללקוחותיה מגוון ענק של מוצרים כמו תנורים, מאווררים תעשייתיים, וונטות, מפוחים, קולטי אדים מעוצבים, מערפלי מים ועוד. אסור להזניח את איכות האוויר שאנו נושמים ויש להתחשב בכך בכל מקום בו אנו נמצאים. לכן חברתנו מציעה את השירות המקצועי והאמין ביותר בתחום האוויר כאשר כל השירותים מתבצעים תחת קורת גג אחת על ידי המומחים שלנו. שירותים אלה כוללים ייעוץ, תכנון, התקנה ותחזוקה. פנו אלינו ותוכלו ליהנות מאוויר נקי בראש שקט. מנדף

מאמרים נוספים שעשויים עניין אותך

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
שינוי גודל גופנים